Olga Jabłońska tel. 502 449 230 Edyta Karolczyk tel. 603 759 073 Anna Żmijewska tel. 608 048 064
KONSULTACJE – są to spotkania mające na celu rozeznanie się w problemie, z jakim osoba przychodzi oraz w możliwościach podjęcia leczenia u terapeuty analitycznego; spotkania konsultacyjne trwają 50- 60 minut.  Efektem spotkań konsultacyjnych jest wybranie najbardziej korzystnej drogi pomocy, ustalenie zasad współpracy bądź pokierowanie do innego specjalisty.

INDYWIDUALNA TERAPIA DŁUGOTERMINOWA – są to 50- minutowe spotkania (sesje) o ustalonych stałych godzinach. Terapeuta nie daje gotowych rozwiązań, ale pomaga wydobyć prawdę o sobie, poprzez rozumienie nieświadomych konfliktów i mechanizmów.  

TERAPIA GRUPOWA- po wcześniejszym procesie konsultacyjnym indywidualnych osób, zostaje utworzona grupa terapeutyczna. Są to 1,5 godzinne spotkania odbywające się raz w tygodniu. 

GRUPY SAMOROZWOJU - regularne spotkania, raz w tygodniu, osób zainteresowanych poznawaniem siebie, swoich możliwości, poszukujących satysfakcji w życiu; np. GRUPA 50+

WARSZTATY PSYCHOEDUKACYJNE - weekendowe spotkania o określonej tematyce, mające na celu pomoc w rozumieniu i rozwiązaniu trudności.


(c) 2013 OPA